FİZİK TEDAVİ VE HACAMAT SAĞLIK HİZMETİ PROTOKOLÜ

FİZİK TEDAVİ VE HACAMAT SAĞLIK HİZMETİ PROTOKOLÜ

FİZİK TEDAVİ VE HACAMAT SAĞLIK HİZMETİ PROTOKOLÜ haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2019-10-14 11:26

      Seydişehir esnaf ve sanatkârlar odası üyelerine yönelik daha önceki yapmış olduğu Sağlık alanında yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi.

      Konu hakkında açıklama yapan başkan İbrahim Aypar; Odamızda verilen hizmetlerin yanında oda üyelerimizin, sosyal güvenlik şemsiyesi altında olsun ya da olmasın sağlık ile ilgili problemlerinde de çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Bu sebeple odamız tarafından daha önce birçok hastane ve sağlık kuruluşlarıyla gerçekleştirdiğimiz protokollere ilaveten, Merkezi, Yeni Meram Caddesi No:39-1 Meram/Konya adresinde bulunan DR. PORTAKAL sağlık merkezi ile her türlü Fizik tedavi, Hacamat ve beslenme diyet, güzellik cilt bakımları gibi hizmetler için yeni bir protokol imzaladı. Özel bir kuruluş olan sağlık merkezinde oda üyelerimizin piyasa koşullarından % 20 daha düşük ücretle hizmet alabileceklerdir.

     Yapılan bu anlaşmalarda üyelerimizin maddi desteklenmesi açısından sağlık sorunlarının çözümünde daha ucuz hizmet alabilmelerini sağlamış olacağız. Ayrıca yapılan anlaşma ile rahatsızlıklarda uzun sürelerde tedavi olmayacaktır.  Tedavilerin daha kısa sürede yapılması sağlanmış olacaktır. Diyen Başkan İbrahim Aypar; Odamızda kalıcı ve iz bırakacak hizmetleri üyelerimizle tanıştırmaya devam edeceğiz. Belirtilen sağlık kurumundan başvurup yaralanmak isteyen üyelerimiz odamızdan alacakları bir sicil belgesiyle işlerini görebileceklerdir. Yapılan bu anlaşmaların tüm Esnaf kardeşlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Dedi.